دسته‌بندی نشده

قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

آیا قبرس شمالی برای سرمایه گذاری مناسب است؟

قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

اروپایی ها( بغیر قبرس) چندین دهه است که در املاک و مستغلات قبرس شمالی سرمایه گذاری می کنند. از زمان بریتانیا به عنوان فرمانروایان استعماری قبرس در دهه 1890! اروپایی ها( به غیر قبرس) چندین دهه است که در املاک و مستغلات قبرس شمالی سرمایه گذاری می کنند. قبرس شمالی برای سرمایه گذاری اروپایی ها( بغیر قبرس) چندین دهه است که در املاک و مستغلات قبرس شمالی سرمایه گذاری می کنند. از زمان بریتانیا به عنوان فرمانروایان استعماری قبرس در دهه 1890! از زمان بریتانیا به عنوان فرمانروایان استعماری قبرس در دهه 1890! تمبر انگلیس در کل قبرس هنوز غیرقابل قبول است:  در سمت چپ رانندگی می کند ، انگلیسی یک زبان رسمی است ، تمام علائم جاده و خیابان به زبان انگلیسی و همچنین ترکی (در شمال) است.

 به طور کلی در هر نوبت از کلیسای محلی آنگلیکان گرفته تا میراث ساختمانهای جذاب استعماری پیشین ، یک فضای جذاب استعماری قدیمی وجود دارد. پوند استرلینگ یک ارز بین المللی غیر رسمی است که در همه مغازه ها و رستوران ها ارزهای پوند انگلیس پذیرفته می شود و کلیه املاک در پوند استرلینگ قیمت دارد.

سوالات متداول خرید ملک در قبرس شمالی

شما دوستان عزیز پرسیده بودید آیا قبرس شمالی برای سرمایه گذاری مناسب است؟

در جواب شما باید بگوییم که:

با وجود سرمایه گذاری انگلیس و اروپا در املاک قبرس شمالی پس از تقسیم جزیره در سال 1974 ، چند دهه کاهش قیمت ها یافت (به دنبال تلاش قبرس یونان و قبرس برای بیرون راندن قبرس های ترک از این جزیره) سرمایه گذاری گسترده بین المللی اخیر از اتحادیه اروپا و ترکیه در زیرساخت های این کشور و همچنین به رسمیت شناختن رسمی توسط دادگاه های اروپا در سال 2010 کمیسیون املاک غیرمنقول (پرداخت غرامت به مالکان سابق یونان) اخیراً شاهد تجدید علاقه در سرمایه گذاری در املاک در شمال جزیره و به کلی تخریب چهره قبلی TRNC به عنوان یک منطقه سرمایه گذاری کمی نامشخص هستیم.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

 دیگر مزایای قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

وجود عناوین شناخته شده بین المللی ، از جمله پیش از 74 ویژگی های عنوان ترکیه ، همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس سرمایه گذاران در املاک قبرس شمالی شده است که 10٪ رشد سرمایه را در برخی از مناطق مهم ساحلی ساحلی تجربه می کند و با استراحتگاه بهار و کاملاً مدیریتی ، که تضمین اجاره و خدمات اجاره تعطیلات در خانه را ارائه می دهند.

روند خرید ملک در قبرس شمالی

قبرس شمالی برای سرمایه گذاری

چرا قبرس شمالی برای سرمایه گذاری مفید است؟

از آنجا که بانک های بزرگ بین المللی درگیر وام دادن به توسعه دهندگان که در قبرس شمالی برای سرمایه گذاری نشده اند ، به طور غیرمعمول TRNC “منطقه بدون رکود اقتصادی” است و در عوض ، رشد کند آهسته اما پایدار اتفاق نادر در منطقه عمومی اروپا رخ داده است.

علاوه بر این ، در طی چند سال گذشته  از زمان سقوط در جنوب قبرس اقتصاد و سیستم بانکی یونان قبرس ، بسیاری از سرمایه گذاران که قبلاً فقط خرید ملک را در اروپای جنوبی در نظر گرفته بودند ، اکنون به سمت شمال به منطقه پایدار و منطقه غیر یورو ای حرکت می کنند – جایی که هزینه زندگی و همچنین قیمت ملک پایین است!

هزینه زندگی در قبرس شمالی به چه صورت است؟

قبرس شمالی برای سرمایه گذاری ملکی

امروزه ، قبرس شمالی برای سرمایه گذاری مدرن به عنوان یک بازار پررونق و در حال ظهور برای املاک و سایر سرمایه گذاری های بانکی و تجاری دیده می شود. مذاکرات مجدد اتحاد دوجانبه سازمان ملل و اتحادیه اروپا بار دیگر روی میز است و این باعث افزایش قیمت ها و علاقه بین المللی می شود در آینده نزدیک قیمت ملک افزایش قابل توجهی خواهد یافت. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر در مورد چگونگی مشاهده املاک لوکس با ضمانت اجاره فقط 45،000 پوند ، با مشاوران ما تماس بگیرید.

قبرس شمالی را بیشتر بشناسید

قبرس شمالی برای سرمایه گذاری