خرید ماشین در قبرس شمالی 

خرید ماشین در قبرس شمالی بسیار آسان است، نمایندگی های فروش  زیادی وجود دارد یرای خرید اتومبیل کاملاً نو و دست دوم.

ما شما را در جهت خرید و داشتن بهترین معامله یاری خواهیم کرد، و اینکه چه چیزی را باید هنگام خرید ماشین در نظر بگیرید ، و چه کاری باید انجام دهید تا به طور قانونی در جاده از آن استفاده کنید!

نمایشگاه ماشین ما با نام 66ROUTE واقع در ایسکله می باشد . با کلیک روی دکمه زیر از صفحه اینستاگرام و موجودی ماشین ها مطلع شوید.

 

خرید-ماشین-در-قبرس-شمالی

روند خرید ماشین در قبرس شمالی

اگر می خواهید ایده ای در مورد خرید ماشین در قبرس شمالی بگیرید ، می توانید یک نسخه از مجله Alım Satım (خرید و فروش) را از سوپرمارکت ها و روزنامه فروشی ها تهیه کنید. که شامل صدها اتومبیل که بیشتر توسط خود نمایندگی ها تبلیغ می شوند و همچنین برخی از نمایشگاه های  خصوصی نیز در آن قرار دارد.

اگر نوع اتومبیلی که در نظر دارید را بشناسید ، به زودی در خواهید یافت  که آیا این خودرو برای شما مقرون به صرفه است یا خیر. اگر مورد خاصی هم در نظر ندارید ، مجله ایده خوبی با توجه به بودجه شما به شما معرفی می کند.

هر از گاهی ممکن است شخصی را پیدا کنید که وسیله نقلیه خود را در بخش آگهی های روزنامه امروز قبرس بفروشد و همچنین گاهی اوقات لازم است که در انجمن های وب بررسی کنید تا ببینید آیا کسی اتومبیل خود را با قیمت ارزان حراج می زند!

هزینه‌های خرید ماشین در قبرس شمالی

سایر مواردی که برای خرید ماشین در قبرس شمالی باید به آنها فکر کنید هزینه های جاری یک وسیله نقلیه نیز هستند. مالیات جاده در اینجا بر اساس وزن اتومبیل است که هدف آن تلاش برای کاهش میزان هامرهای ژنگراوت و سایر وسایل نقلیه آفرود بزرگ است که در چند سال گذشته خیلی محبوب شده اند!

بیمه نامه برای خرید ماشین در قبرس شمالی

بیمه به عنوان یک بیمه نامه شخص ثالث استاندارد در دسترس است ، که فقط در صورت تصادف هزینه های محدود را پوشش می دهد که براساس نوع خودرو و قیمت خرید محاسبه می شود.  اندازه موتور خیلی در نظر گرفته نمیشود ، هرچند هرچه موتور کوچکتر باشد ، کارکرد آن ارزان تر و از نظر آلودگی سهم کمتری دارد! فقط توجه داشته باشید که MOT برای اتومبیل های تازه ثبت نام شده مورد نیاز نیست (مگر اینکه این یک وانت تجاری باشد که هر ساله به MOT نیاز دارد). MOT فقط پس از ثبت نام خودرو برای حدود 4 سال مورد نیاز است (مهم نیست که چند ساله باشد!) – بنابراین این یک هدیه عالی است.

همچنین لازم به ذکر است که هزینه اتومبیل نو و دست دوم در قبرس شمالی در مقایسه با آنچه در اکثر کشورهای اروپایی پرداخت می شود بسیار گران است. به دلیل وضعیت قبرس شمالی ، تحریم ها علیه آن و جزیره ای بودن آن ، هزینه های واردات اتومبیل به این جزیره زیاد است ، بنابراین متأسفانه این هزینه به مصرف کننده تحمیل می شود.

در مورد هزینه زندگی در قبرس شمالی بیشتر بخوانید

ماشین-در-قبرس
ماشین-قبرس

نمایندگی‌های خرید ماشین در قبرس شمالی

برای خرید ماشین در قبرس شمالی حتما از چند نمایندگی بازدید کنید. اصلی ترین ها در منطقه لفكوشا در امتداد جاده اصلی فرودگاه یا اطراف آن قرار دارند. بعد از اینکه از کرنیا پایین می آیید ، به جاده اصلی خواهید رسید و جاده های سمت راست و چپ را پر از نمایندگی هست.

با نزدیک شدن به دوربرگردان ، نمایندگی بزرگ اوپل وجود دارد و در تمام طول جاده به سمت چپ ، نمایندگی های فروش مرسدس ، فیات ، رنو و تویوتا را پیدا خواهید کرد ، همه با نمایندگی های دست دوم نیز تجمیع شده اند.

نمایندگی 66Routes برای خرید ماشین در قبرس شمالی

اگر بیشتر به دنبال یک وسیله نقلیه مقرون به صرفه هستید ، پس به نمایشگاه ماشین قبرس شمالی 66 Routes بروید. در اینجا شما  می توانید معاملات خوبی در مورد وسایل نقلیه قدیمی انجام دهید که احتمالاً در ترکیه هم انجام می شود مانند رنو ، توفاش و فیات. تمام هزینه های راه اندازی این نوع خودروها به دلیل در دسترس بودن قطعات یدکی و هزینه های مالیاتی پایین بسیار ارزان تر است.

برخی از نمایندگی ها در کرنیا و همچنین فاماگوستا وجود دارد ، اما بنا به دلایلی کمی گران است ، بنابراین همیشه بهتر است که به لفکوشا سفر کنید زیرا در اینجا به نظر می رسد گزینه های منطقی تری وجود دارد!

به نظر می رسد اکثر نمایندگی های فروش دست دوم عمدتا خودروهایی را از بازار ژاپن ارائه می دهند. این می تواند به این دلیل باشد که آنها حراجهای اتومبیل جدید وجود دارد و اتومبیلهای آنها به راحتی از طریق اینترنت خریداری می شود و از اینجا حمل می شوند – به علاوه  فرمان در اتومبیل های وارداتی ژاپن در سمت راست قبرس ، یعنی سمت راست قرار دارند. !

یک شرکت قبرسی مخصوص خدمات اتومبیل در ژاپن مشغول به کار است ، بنابراین رساندن اتومبیل به قبرس شمالی برای آنها فرآیند ساده تری است!

هنگامی که سرانجام اتومبیلی را انتخاب کردید که کاملاً متناسب با نیاز شماست ، می توانید کمی با نمایندگی معامله کنید ، اما تعجب خواهید کرد که  در پایین آوردن قیمت تا چه حد انعطاف پذیرهستند!

در مورد خرید ملک در قبرس شمالی اطلاعات بدست بیاورید

مالیات و سایر هزینه های خرید ماشین در قبرس شمالی

هزینه های خرید ماشین در قبرس شمالی که شامل یک سال مالیات بر جاده ، انتقال سند به نام شما ، پلاک های ثبت شده می باشد با احتساب هزینه واردات آن. اگر خوش شانس باشید فروشنده ممکن است یک جا سوئیچی و یک خوشبو کننده به شما هدیه دهد!

خرید ماشین در قبرس شمالی

عوامل موثر بر خرید ماشین در قبرس شمالی

اگر اولین بار هست که خریدار اتومبیل هستید ، فقط مراقب برخی از اقدامات واضح که گاهی اوقات ممکن است رخ دهد ، باشید و مطمئن شوید که قیمت با احتساب، تمام عناصر “جاده”  باشد.

برخی از نمایندگی ها در صورت تمایل به خرید اتومبیل قدیمی خود  از شما، در صورت تمایل شما به خرید یک خودرو جدید ، به ویژه اگر مشتری آنها باشیدو تصمیم داشته باشید اتومبیل قبلی خود را ارتقا دهید آنها ممکن است چند صد پوند بیشتر از مبلغی به عنوان مثال اگر مشتری جدیدی هستید به شما بدهند.

بنابراین ، هنگامی که کلیدهای اتومبیل خود را در اختیار دارید و تمام اسناد و مدارک آن را هم دارید می از طریق بیمه نامه موقت تحت پوشش بیمه قزاز بگیرید .

به خاطر داشته باشید که کلیه الزامات قانونی را در نظر گرفته اید  (اسناد واضح بیمه ، برنامه خدمات و آزمایشات آلایندگی ، MOT و مالیات راه) .

اگر لازم است درباره دریافت گواهینامه رانندگی TRNC اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لطفاً روی پیوند ارائه شده کلیک کنید.

کشور قبرس را بیشتر بشناسید

تفاوت قبرس شمالی و جنوبی در چیست؟