تحصیل در قبرس شمالی

چرا تحصیل در قبرس شمالی؟

دبیرستان های قبرس شمالی به زبان انگلیسی و ترکی تدریس می کنند. فرایند آموزشی و تحصیل در قبرس شمالی در بالاترین سطح برگزار می شود. همچنین دانشجویان خارجی حق دارند در وقت آزاد خود کار کنند. و این مزیت بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با افراد مختلف این جزیره و کسب درآمد برای پوشش دادن به  هزینه ها می باشد.

تحصیل-در-قبرس-شمالی-11

مزایای تحصیل در قبرس شمالی برای خارجی ها:

 • تحصیل در قبرس شمالی بر اساس استانداردهای مدرن اروپایی است ، بنابراین این یک فرصت عالی برای دریافت آموزش پیشرفته با قیمت مناسب است.
 • دیپلم های اخذ شده با تحصیل در قبرس شمالی مورد تائید کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده می باشند ، بنابراین پس از آموزش به راحتی می توانید در یک شرکت بین المللی کار کنید.
 • انتخاب متنوع از تخصص ها در دانشگاه ها ، به شما این امکان را می دهد که با تحصیل در قبرس شمالی مدارک مورد نظر را بدست آورید
 • قبرس یک جزیره توریستی امن است ، بنابراین هیچ مشکلی برای زندگی در اینجا وجود نخواهد داشت.
 • شهروندان سایر کشورها برای تحصیل در قبرس شمالی به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند ، بنابراین این یک فرصت عالی برای بهبود مهارت های زبان خارجی آنها است ، و بنابراین در هر کشور دنیا احساس راحتی می کنند.

هزینه زندگی در قبرس شمالی به چه شکل است؟

آموزش عالی و تحصیل در قبرس شمالی، فرصت بسیار مناسبی برای خارجی ها است ، زیرا فارغ التحصیلان دانشگاه های قبرس شمالی دیپلم هایی را دریافت می کنند که در سرتاسر جهان ثبت شده اند و حق اشتغال در شرکت ها و سازمان های برجسته بین المللی را می دهند. درباره فواید تحصیل در قبرس شمالی می توان جملات بسیار نوشت. اما ما سعی کردیم مهمترین جزئیاتی را که در انتخاب دانشگاه و یک کشور تحصیلی به شما کمک می کند را ، بیان کنیم.

 

شهریه دانشگاه برای تحصیل در قبرس شمالی TR

برای جذب و افزایش تعداد دانشجویان سایر کشورها ، دانشگاهها تخفیف هایی لحاظ می کنند، مثلا اگر از یک خانواده دو دانشجو وجود داشته باشد 50٪ کمک هزینه (تخفیف ) دریافت می کنند، و یا در صورت داشتن گواهینامه در مسابقات بین المللی و محلی نیز می توانید تخفیف بگیرید. همه این اقدامات باعث ایجاد انگیزه درافراد خارجی می شود و متقاضیان بیشماری برای استفاده از تخفیف، مدارک ارسال می کنند. دانشگاه ها یک بسته شهریه کامل را پیشنهاد می کنند این بسته شامل هزینه تحصیل در قبرس شمالی ، اقامت ، سه وعده غذایی در سال ، بیمه پزشکی است. با وجود چنین بسته هایی ، هزینه های سالانه 2 یا 3 برابر کاهش می یابد.همچنین می توانید شهریه ، محل اقامت و غیره را جداگانه پرداخت کنید. اما معمولا خارجی هایی که مکانی برای زندگی در این جزیره دارند، این کار را انجام می دهند. تجربه ها نشان داده که ، در سال اول همه خارجی ها بسته کامل آموزش را ترجیح می دهند.

گران ترین تخصص ها مانند همه کشورها در رشته پزشکی است. بقیه تخصص ها با توجه به شرایط و کیفیت آموزش قیمت های مناسب دارند. کیفیت آموزش به زبان انگلیسی با دانشگاه های اروپایی فرقی ندارد.شهروندان مناطق انگلیسی زبان که به خوبی انگلیسی صحبت می کنند،مجاز به پرداخت دوبرابری هزینه آموزش می باشند. شما می توانید مبلغ شهریه را از خارج از کشور انتقال داده و یا در زمان ورود به قبرس، از طریق بانک پرداخت کنید. ارز شهریه یورو است. حداقل شهریه سالانه 1400 یورو است. هر دانشگاه سالانه یک سیستم تخفیف منحصر به فرد ارائه می دهد. در ضمن تحصیل می توانید تخفیف هایی برای تحصیل در قبرس شمالی دریافت کنید مثلا برای پیشرفت تحصیلی و یا با شرکت در مسابقات ورزشی به عنوان نماینده دانشگاه. فرصت های زیادی وجود دارد ، نکته اصلی این است که هنگام تحصیل در قبرس شمالی یاد بگیرید و متفاوت باشید.

برخی از دانشجویان تا 100٪ تخفیف شهریه برای تحصیل در قبرس شمالی دریافت می کنند و در حین تحصیل فقط هزینه اتاق و پانسیون را می پردازند. دانشجویان می توانند با ثبت نام در موسسات آموزش عالی قبرس شمالی ، چنین فرصتی بی نظیری را کسب کنند.

 

تحصیل در قبرس شمالی

دانشگاه‌های قبرس شمالی TR

تعداد موسسات آموزش عالی هر ساله در حال افزایش است. در این جزیره ، حدود ده دانشگاه به طور کامل فعالیت می کنند. همه آنها آموزش به زبان انگلیسی را ارائه می دهند. برخی دانشگاه ها به عنوان شعبه دانشگاه های مشهور و بقیه به عنوان دانشگاه های مستقل افتتاح شدند. مدارس دارای زیرساخت های عظیمی هستند که شامل ساختمان های مدرن برای دانشکده ها ، خوابگاه های راحت ، کتابخانه بزرگ ، سالن های ورزشی ، استخرهای شنا ، کافه ها ، استادیوم های فوتبال و موارد دیگر می باشد. همه شرایط برای یادگیری و توسعه بهتر است. دانشجویان خارجی با لذت بسیار زیادی از بسته های پیشنهادی 3 وعده غذایی در روز استفاده می کنند. بعد از مدرسه، سالن های ورزشی و استخرها مکانهای مورد علاقه دانش آموزان است. یکی از دانشگاه های شناخته شده ، دانشگاه بین المللی قبرس است. این دانشگاه شامل کیفیت ، شهریه معقول و شناخت بین المللی می باشد. تعداد دانشجویان خارجی سالانه در حال افزایش است. عوامل زیادی برای این رشد وجود دارد. CMU به خارجیانی که دارای گواهینامه هایی با بالاترین امتیاز ، مدرک تحصیلی در مسابقات بین المللی ورزشی ، یا در امتحانات دولتی برای پذیرش و … انگیزه می دهد. علاوه بر این ، در کل دوره تحصیلی ، دانشجویان خارجی با داشتن امتیازات بالای تحصیلی و رشته ، می توانند تا 100٪ تخفیف در هزینه تحصیل دریافت کنند. این دانشگاه همه ساله در نمایشگاه های بین المللی شرکت می کند و با افتخار برنامه های درسی و فرصت های خود را ارائه می دهد. به دلیل توافق نامه های دو جانبه ، برنامه های 2 دیپلم برقرار است. در لیست دانشگاه های همراه، می توانید بسیاری از دانشگاه های معروف اروپا و آمریکا را مشاهده کنید.

دانشگاه دیگری که شایسته توجه است دانشگاه خاورمیانه در لفکوزا (Lefkosa ) است. در این دانشگاه تخصصهای پزشکی مانند پزشکی عمومی ، دندانپزشکی ، داروسازی و … ارائه می شود. این دانشگاه دارای یک کتابخانه زیبا و بزرگترین استخر در این جزیره است. در میان دانشکده های محبوب می توان گردشگری ، اقتصاد ، نفت و گاز ، معماری ، طراحی ، هنر ، فیلم و تلویزیون ، تخصص های رایانه ، زبان های خارجی ، ترجمه ، فلسفه و بسیاری از برنامه های آموزشی دیگر را نام برد.

چندین موسسه آموزشی در شهر جیرن ، در نزدیکی پایتخت واقع شده است. دانشگاه هوانوردی و دریانوردی ، دانشگاه آمریکایی جیرن و بسیاری از این دانشگاه ها. همچنین دانشگاه هایی در شهر فاماگوستا وجود دارند. با افزایش درخواست ها ، تعداد مدارس آموزش در این جزیره رو به افزایش است. بسیاری از دانشگاه های کشور مدارس متوسطه غیرانتفاعی دارند. آموزش به زبان انگلیسی انجام می شود. کیفیت آموزش در سطح بالایی می باشد. بعد از مدرسه ، به راحتی می توانید نه تنها در دانشگاه های قبرس شمالی ، بلکه در آمریکا و انگلیس نیز ثبت نام کنید.

دانشگاه مدیترانه شرقی

دانشگاه بین المللی قبرس

ویزای دانشجویی – ویزای ترانزیت

قبرس شمالی به گردشگری و دانشجویان خارجی علاقه مند است و به همین دلیل برای ورود به این کشور ویزا لازم نیست. بسته به هدف از سفر ، مدت خاصی برای اقامت در این جزیره وجود دارد. همه پروازها به قبرس شمالی از طریق فرودگاه های ترکیه انجام می شود. شهروندان کشورهایی که حق دارند بدون ویزا به ترکیه بیایند ، ممکن است ویزای ترانزیت را از طریق ترکیه برای پرواز به قبرس شمالی دریافت نکنند. و اگر نیاز به ویزای ترانزیت دارید ، به یک دعوت نامه از دانشگاه و گذرنامه بین المللی احتیاج دارید. و می توانید درکشور خود و در سفارت ترکیه ویزا دریافت کنید. این روش پیچیده نیست. شما باید تمام مدارک لازم را داشته باشید. چگونه می توان از دانشگاه های قبرس شمالی دعوت رسمی دریافت کرد؟ برای این کار از خدمات سایت www.fdstudy.com استفاده کرده و مراحل دریافت این دعوتنامه را به راحتی انجام دهید. کارکنان ما خوشحال خواهند شد که برای تکمیل فرم ها و اطمینان از ارائه به موقع اسناد به شما کمک کنند.

کشورهایی که شهروندان آنها مجوز دارند بدون ویزای ترانزیت به قبرس شمالی بیایند: آذربایجان ، قزاقستان ، ازبکستان ، روسیه ، اوکراین ، گرجستان ، قرقیزستان ، تاجیکستان ، مولداوی ، تونس و غیره.

گرفتن ویزای ترانزیت کار دشواری نیست. به عنوان مثال ، یک شهروند پاکستانی که می خواهد برای تحصیل در قبرس شمالی در دانشگاه های قبرس ثبت نام کند ، باید ابتدا یک دعوت نامه از دانشگاه دریافت کند ، سپس هزینه دانشگاه را پرداخت کند ، و سپس یک سند ثبت نام دریافت کند و همراه با گذرنامه و همراه با این مدرک به سفارت ترکیه برود. در هر صورت ، قبل از ورود به تحصیل باید برگه دعوت به تحصیل (پذیرش)  از طریق دانشگاه صادر شود. در این دعوت نامه اطلاعاتی در مورد دانشکده ، هزینه آموزش و سایر اطلاعات مفید ارائه خواهد شد. پس از دریافت پذیرش ، مطمئن خواهید بود که وارد دانشکده مورد نظر خواهید شد. و پس از پرداخت مبلغ ذکر شده در دعوتنامه از طریق بانک ، یک سند ثبت نام برای دانشگاه دریافت خواهید کرد.

 
تحصیل در قبرس شمالی

دانشکده گردشگری در قبرس شمالی

آب و هوای معتدل ، دریا ، سواحل و خیلی بیشتر در قبرس همه ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. گردشگران در تمام طول سال می آیند ، زیرا در زمستان کمترین دما +14 +15 درجه است. و تا آبان ماه می توانید در دریا شنا کنید. با در نظر گرفتن همه این عوامل ، با اطمینان می توان گفت که قبرس مکانی بی نظیر برای اختصاص این رشته و فرصت عالی برای به دست آوردن تجربه گسترده در زمینه گردشگری است. دانشگاه ها با هتل های این جزیره پیوندهای نزدیکی دارند. دانشجویان بین المللی دوره کارآموزی را در این هتل ها انجام می دهند و بعد از سال اول می توانند پس از تحصیل در اوقات فراغت خود، مشغول به کار شوند. چه چیزی می تواند بهتر از کار و مطالعه باشد؟

دانشگاه ها برای تحصیل در قبرس شمالی دو تخصص ارائه می دهند: جهانگردی و مدیریت هتل. این امکانات پر ازدحام است و هر سال تعداد متقاضیان رو به رشد است. در اینجا قیمتها به طور قابل توجهی پایین تر از تحصیل در شهرهای بزرگ ترکیه است و اقامت در مقایسه با استانبول ، آنکارا ، ازمیر و غیره ارزان تر است. به عنوان مثال ، می توان گفت هزینه زندگی و 3 وعده غذایی روزانه در استانبول حداقل 500-700 دلار در ماه است.

فارغ التحصیل دانشگاه قبرس می تواند به راحتی کار در زمینه گردشگری، در قبرس و ترکیه پیدا کند. با توجه به اینکه ترکیه از نظر تعداد گردشگران یکی از کشورهای پیشرو در جهان است ، هتل ها  نیاز به متخصصان با صلاحیت دارد. آموزش به دو زبان انگلیسی و ترکی ارائه می شود. اما تمایل به یادگیری زبان انگلیسی، بیشتر است. این تمایل را می توان درک کرد زیرا انگلیسی، زبان بین المللی است. قبرس برای این حرفه ، انتخاب مناسبی برای آینده خواهد بود. همه موسسات آموزشی در قبرس برنامه های گردشگری ارائه می دهند ، زیرا تقاضا برای این امر وجود دارد. اما ، در هر صورت ، ما توصیه می کنیم دانشگاه معتبر رتبه بندی را انتخاب کنید.

تخصص های پزشکی در قبرس شمالی

پزشکی برای دانشجویان بین المللی در سراسر جهان اولویت دارد. با توجه به تعداد زیادی از افراد که مایل به ثبت نام در دانشگاه های علوم پزشکی خارج از کشور هستند ، رقابتی بالایی برای پذیرش در دانشکده های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی برای تحصیل در قبرس شمالی وجود دارد. اما همه موسسات آموزشی نمی توانند این دانشکده ها را ارائه دهند. می توانید حدود 3 دانشگاه را از این لیست مشخص کنید. مشهورترین آن دانشگاه خاورمیانه است که بیمارستان مدرن خود را دارد و همچنین بزرگترین دانشگاه جزیره است. بیمارستان دانشگاهی مجهز به تجهیزات مدرن ، بخش های تمیز برای بیماران و مراجعه کنندگان است ، امنیت 24 ساعته در طول شبانه روز فراهم می شود و البته پزشکان متخصص و متخصص از سراسر دنیا نیز جذب می شوند. آموزش ارائه شده در پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و غیره می باشد. آموزش به زبان انگلیسی یا ترکی ارائه می شود. هزینه تحصیل به زبان انگلیسی گرانتر از ترکی است. هزینه تحصیل در قبرس شمالی در پزشکی 12900 یورو در سال ، دندانپزشکی 9100 یورو در سال ، داروسازی 6000 یورو در سال است. پرداخت را می توان در زمان پذیرش و قبل از شروع ترم طی دو مرحله انجام داد. به دانشجویان خارجی همه موارد لازم برای یک آموزش با کیفیت ارائه می شود. دوره های انگلیسی و ترکی ارائه می شود. هر هفته ، این بخش از مدرسان دانشگاه های مختلف ترکیه و خارجی دعوت می کند تا سخنرانی کنند. آنها تجربیات خود را به اشتراک می گذارند ، سخنرانی های آماده را می خوانند ، به سؤالات دانشجویان خارجی پاسخ می دهند. با وجود هزینه زیاد ، ورود به این امکانات به دلیل تعداد زیاد متقاضیان بسیار دشوار است. جغرافیای دانشکده بسیار گسترده است. با دانشجویان لهستان ، بلغارستان ، آلمان ، ترکیه ، آذربایجان ، قزاقستان ، عربستان سعودی ، کویت ، نیجریه ، زیمبابوه ، غنا ، هند ، پاکستان ، تانزانیا ، اردن و غیره می توانید دیدار کنید. به رسمیت شناختن بین المللی، دیپلم های قبرس سالانه هزاران نفر از کشورهای مختلف را به خود جلب می کند. دانش آموزان از کیفیت آموزش و شرایط زندگی در این جزیره راضی هستند.

دانشکده علوم کامپیوتر در قبرس شمالی

زندگی روزانه بدون تصدی رایانه یا وب سایت رسمی در اینترنت بسیار دشوار است. این موارد به ظاهر ابتدایی نیاز به دانش برنامه نویسی ، دانش اساسی در مورد برنامه های اساسی مانند Word ، Excel و سایر برنامه های اداری دارند. سازمان های دولتی ، شرکت های بزرگ خصوصی در حال ارائه راه حل های پیشرفته فناوری برای تسهیل روابط مشتری می باشند. در سال های اخیر ، شرکت های بزرگ اقدام به ایجاد برنامه های رسمی تحت موبایل (اپلیکیشن های موبایلی) ، برای قرار دادن در فروشگاه Play و Apple Store کردند. اکنون اکثر کاربران اینترنت به دنبال اطلاعات لازم هستند و برنامه های آنلاین را از طریق تلفن ارسال می کنند. بنابراین ، این ظرافت شرکتها را مجبور به فکر کردن در مورد برنامه های موبایل و نسخه های سایت ها می کند. تقاضا برای دانشکده نرم افزار افزایش یافته است. کارشناسان به شدت کمبود دارند.

اگر دانشگاه هایی را برای تحصیل در قبرس شمالی در زمینه این تخصص انتخاب کنید ، انتخاب صحیحی خواهید کرد. کیفیت عالی آموزش به زبان انگلیسی. دانشگاه ها ساختمانهای دانشگاهی جداگانه ای را برای آموزش عملی مؤثر اختصاص داده اند. قدرتمندترین رایانه (ابر رایانه) در دانشگاه خاورمیانه قرار دارد.که از نظر سرعت ، سیزدهمین در جهان است. بسیاری از مطالعات بین المللی با استفاده از این تجهیزات انجام می شود. از جمله تخصص های رایج علوم کامپیوتر ، نرم افزار ، فناوری اطلاعات ، مهندسی سیستم ، مهندسی کامپیوتر و غیره را می توان نام برد. دانش آموزان این امکان را دارند که در کلیه کلاس های دانشگاهی از رایانه هایی با دسترسی به اینترنت استفاده کنند. تمام محتوای لازم در قالب آنلاین است. و در صورت نیاز به کتاب های اضافی می توانید به کتابخانه عظیم دانشگاه ها مراجعه کنید.

اکثر دانشجویان دانشکده های رایانه از ترم 2 شروع به کار از راه دور می کنند و سفارشات مختلفی را برای ایجاد و نگهداری وب سایت ها ، برنامه های کاربردی موبایل ، تهیه برنامه برای اهداف مختلف و موارد دیگر انجام می دهند. اگر دانشگاهی را در جزیره انتخاب می کنید ، فقط باید تخصص و تحصیل خود را دوست داشته باشید. و کیفیت برنامه های آموزشی توسط موسسات آموزش عالی این جزیره زیبا تضمین شده است!

تحصیل در قبرس شمالی

برنامه های دو دیپلمه ( مدرک)

تحصیل در قبرس شمالی و دانشگاه‌هایی با آموزش با کیفیت بالا ، و به رسمیت شناختن بین المللی بی نظیر هستند ، و پیشنهاد می کنند تحصیلات خود را در اروپا ادامه دهید و در پایان 2 دیپلم دریافت کنید. دانشجو 2 دیپلم دریافت می کند و شهریه بسیار کمتری می پردازد. تحصیل در اروپا بسیار گران است و همه دانشجویان این امکان را ندارند که 8000 – 10،000 یورو در سال برای شهریه پرداخت کنند. تحصیلات خود را در قبرس شروع کنید و بعد از 3 سال آخرین دوره را در اروپا ادامه دهید و در نتیجه می توانید 2 مدرک تحصیلات عالی دریافت کنید. به عنوان مثال ، دانشجویان دانشگاه بین المللی قبرس به مدت 3 سال در دانشکده مدیریت تحصیل می کنند و سال آخر را می توانند در فرانسه ، در شهر پاریس ، در دانشکده تجارت دانشگاه پاریس ادامه دهند. پس از فارغ التحصیلی ، 2 مدرک دیپلم صادر می شود – یکی از دانشگاه فرانسه ، دومی از قبرس. به عنوان مثال ، می توان مدرسه تجارت اروپا را نام برد. چنین برنامه هایی نه تنها در دانشگاه های فرانسه بلکه با ایتالیایی ، اسپانیایی ، انگلیسی ، لهستانی ، آلمانی و غیره نیز وجود دارد. هر سال تعداد بیشتری مدرک دیپلم ارائه می شود. دانشگاه ها نیز توانایی های خود و شناخت بین المللی را گسترش داده و از این طریق تعداد زیادی از دانشجویان خارجی را به قبرس شمالی جذب می کنند.

چگونه می توان در دانشگاه های قبرس شمالی ثبت نام کرد؟

ورود به دانشگاه های خارج از کشور نیاز به رعایت شرایط پذیرش دارد. هر دانشگاه بسته به کشور محل اقامت ، قبل از پذیرش مراحل خاصی در نظر دارد. لیست کامل مدارک مورد نیاز ، شرایط پذیرش در دانشکده مورد نظر ، تاریخ ثبت نام و غیره توسط دانشگاه مشخص می شود. دانشجویان خارجی دو بار در سال برای تحصیل در قبرس شمالی پذیرفته می شوند. ثبت نام اصلی دانشجویان در پاییز انجام می شود. متقاضیان غیر ساکن می توانند مستقیماً با دانشگاه تماس بگیرند ، یا برای جذب دانشجویان خارجی “FD Education” با شریک رسمی دانشگاههای قبرس تماس بگیرند. برای ارسال اسناد به طور مستقیم به دانشگاه ، باید مخاطبین بخش مربوطه را پیدا کنید و از طریق پست الکترونیکی یا از طریق تلفن با آنها تماس بگیرید. آنها مراحل پذیرش را توضیح می دهند ، به شما می گویند چه مدارکی برای پذیرش لازم است. پس از ارسال مدارک ، یک دعوت رسمی از مدرسه دریافت می کنید. بلیط بخرید و با دانشگاه تماس بگیرید تا در مورد ملاقات در فرودگاه  هماهنگی ها را انجام دهید. شما فقط باید با مشاورین ما تماس بگیرید. در بخش “مخاطبین” می توانید شماره تلفن ، آدرس ایمیل را پیدا کنید.

قبل از ورود ، می توانید درخواست تخفیف را در سایت www.fdstudy.com ثبت کنید. همچنین اگر شما در امتحانات عملکرد خوبی دارید ، یا گواهی تسلط به زبان انگلیسی دارید ، می توانید برای تخفیف اقدام کنید.

سپس مشاوران ما درخواست شما را بررسی می کنند وپس از تأیید، تخفیف دریافت می کنید و کمتر از سایر دانشجویان هزینه می پردازید. این پیشنهادات بسیار خوبی است ، استفاده از آن ضروری است.

اقامت در قبرس شمالی

این که تحصیل در قبرس شمالی انجام دهید و شانس داشتن زندگی و تحصیل در این جزیره ، آرزوی همه است. با توجه به اینکه این جزیره سالانه 300 روز آفتابی و آب و هوای معتدل دارد ، میل به زندگی در آن بسیار زیاد است. هر دانشگاه زیرساخت های لازم دارد. خوابگاه های بسیاری با سطوح مختلف در فضاهای آموزشی وجود دارد. از اتاقهایی که 6 نفر در آن زندگی می کنند و تا آپارتمان های لوکس. حتی می توانید برای زوج ها (دانش آموزان) آپارتمان پیدا کنید. در هر طبقه یک آشپزخانه بزرگ ، دوش ، توالت و موارد دیگر وجود دارد. پسران و دختران در خوابگاه های جداگانه زندگی می کنند. ورودی هر ساختمان 24 ساعته محافظت می شود. اکثر دانشجویان زندگی در خوابگاه دانشگاه را انتخاب می کنند. آنها درفضای دانشگاه واقع شده اند و بسیار مناسب است. حداقل هزینه خوابگاه ها 1000 یورو در سال است. بعضی از دانشجویان آپارتمان اجاره می کنند. هزینه اجاره آپارتمان بسیار بیشتر از هزینه یک خوابگاه است. آپارتمان ها عمدتا در مرکز شهر واقع شده اند. برای این کار می توانید با آژانس املاک تماس بگیرید ، یا در آگهی های سایت برای اجاره آپارتمان جستجو کنید. افراد غیر مقیم می توانند آپارتمان ها را با هر سلیقه انتخاب کنند. قیمت ها بسته به تعداد اتاق ، شرایط تعمیر ، محل و میزان مبلمان ، لوازم خانگی متفاوت است. حداقل هزینه اجاره آپارتمان در ماه 350 یورو است.

بسیاری از بازدید کنندگان ترجیح می دهند برای 4-5 سال اجاره نامه پرداخت نکنند و ملک را در قبرس شمالی خریداری کنند. در این جزیره می توانید آپارتمان 1 خوابه بازسازی شده  از 40.000 یورو یا ویلا از 100.000 یورو بخرید. در هنگام خرید ملک باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید. از محل خانه گرفته تا اسناد تائید شده.همچنین مالیات بر خرید و فروش وجود دارد.سالانه  خانه های جدید  زیادیساخته می شوند و به همین دلیل پیشنهادات کافی در جزیره وجود دارد.

تماس سریع با هلدینگ فرد

  تلفن ایران

 021-77711200

  تلفن ایران

09125488548

  تلفن قبرس

90-533-849-4714+

  تلفن ایران

021-77627589

 • دفتر ایران : فلکه سوم تهرانپارس – خیابان طاهری – ساختمان پزشکان طبقه دوم – واحد 25

  تلفن: 021-77711200

  دفتر ایران : شریعتی،خیابان ملک، پلاک 38

  تلفن: 021-77627589  0912-5488548

 • دفتر قبرس : فاماگوستا ، گولسرین

  تلفن : 4714-849-533-90+

طراحی سایت با ❤ توسط تهران سایت