دسته‌بندی نشده

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

چرا در قبرس شمالی سرمایه گذاری می کنند؟

با مزایای خرید خانه در قبرس شمالی آشنا شوید:

-سود سریع سرمایه

-هزینه های پایین

-اقتصاد رو به رشد

قبرس شمالی مکانی کوچک است اما اقتصادی رو به رشد دارد که گستره وسیعی از فرصتهای سرمایه گذاری را فراهم می کند.

مکانی امن برای سرمایه گذاری

-سه میزان کمترین جرم در اروپا

-درآمد اجاره ای تضمینی

-بیش از 60.000 فرد جوان از 100 کشور در دانشگاه های بین المللی آن تحصیل می کنند که این باعث می شود آموزش بخش اصلی اقتصاد آن باشد.

از دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی شامل موارد زیر می‌شود:
-ویزای رایگان برای تمامی کشورهای اروپای شرقی 
-درآمد بدون مالیات ده ساله برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری
-گردشگری رو به رشد، تا حدی به دلیل افزایش هتلهای پنج ستاره و کازینوها و گسترش فرودگاه ملی ارکان
-امنیت سیاسی. هر دو طرف جزیره تمایل زیادی به اتحاد مجدد دارند که این قیمت املاک را در قبرس شمالی افزایش داده و فرصتهای شغلی زیادی ایجاد می کند.

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

فرصتهای جذب کننده سرمایه گذاری دولتی پروژه های جالبی فراهم می کنند:

“منطقه سرمایه گذاری گردشگری بافرا”
پروژه های حوزه گردشگری سلامت در “منطقه لفک”
زمین عموم به یک “تصفیه خانه با سوخت دیزل زیستی” اجاره داده خواهد شد.

دیگر مزایای خرید ملک در قبرس شمالی کدامند؟

فرصت سرمایه گذاری در بخش سلامت که دل جوزایورت (اومفرو) قرار دارد. بر مبنای بلند مدت به سرمایه گذار، برای سرمایه گذاری برای ساخت بیمارستان عمومی زمین اجاره داده خواهد شد
اولین تعطیلات خود را در خارج به یاد دارید؟ اینکه هوای گرم به شما زد وقتی که از در هواپیما گذر کردید در حالیکه نور خورشید اولین چیزی بود که صبح از پنجره داخل می شد و آب دریا که به اندازه آب حمام گرم و نرم بود و بوی کباب گوشت بره و سبزی را برای شام به یاد دارید؟ خب این قبرس شمالی است، همان مدیترانه سابق.
تعجبی ندارد که شمار رو به افزایشی از اروپایی ها و اسکاندیناویایی ها تصمیم به خرید ملک در این مکان دوست داشتنی و تاریخی گرفته اند. بریتانیایی ها در قبرس شمالی مخصوصا احساس راحتی می کنند، جایی که در طرف چپ جاده رانندگی می کنند، استرلینگ در همه جا پذیرفته شده و اکثر مردم انگلیسی صحبت می کنند.
زندگی  در قبرس شمالی آسان است اما وقتی بحث نقل مکان به خارج یا خرید خانه برای تعطیلات باشد، قیمت از عوامل اصلی است که باید در نظر گرفته شود-و در این قبرس شمالی برنده ای مسلم است.

نیمه شمالی قبرس چند تا از بهترین سواحل، بهترین منظره و چشم اندازهای دست نخورده در جزیره را داشته و با این وجود قیمت ملک در اینجا به دلیل سالها بلاتکلیفی سیاسی، پایین مانده است. این مواردی که در بالا با هم بررسی کردیم از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی بودند، با ما همراه باشید تا دیگر ویژگی های سرمایه گذاری در قبرس را بشناسید.

مناطق بومی قبرس

در چهل سال گذشته، قبرس به دو منطقه بومی تقسیم شده است:

جمهوری یونان-قبرس در جنوب و ترکیه-قبرس در شمال.
شمال که به وسیله جامعه بین الملل به رسمیت شناخته نشده و ارتباطات محدودی در حمل و نقل داشته و برخی از تحریمها  بر آن اعمال شده است، یک زیبای خفته باقی مانده است.

 

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی

وضعیت مسکن و ملک در قبرس

این امر باعث ایجاد یک بازار ملک مصنوعی پایین ضعیف شده است. برای مثال، یک ساختمان استودیو تک خوابه که با مدیریت در دست احداث است فقط 25000 یورو قیمت دارد، یک آپارتمان دو تا سه خوابه لب دریا را که معمولا یک استخر عمومی دارد می توان به قیمت کمتر از 70000 یورو خرید در حالیکه کاملا ممکن است یک ویلای سه خوابه با باغ و استخر به قیمت کمتر از 100000 یورو پیدا کرد.  
حتی ساختمان های مجلل بزرگ با تمامی مزایا معمولا حدود نصف قیمت ویلاهای مشابه در جنوب و خیلی کمتر از املاک مشابه در فرانسه، اسپانیا یا پرتغال است.

سوالات متداول 

فعالیت‌های سیاسی قبرس برای مذاکره با اوروپا

یکی دیگر از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی این است که اما اکنون قیمت ها در حال افزایش است از آنجا که مشاهده کننگان، پیشرفتهای سیاسی جدیدی نشان می کنند که به نظر احتمال دارد قبرس شمالی را وارد فصل مشترک با اروپا کند.

رهبران دو طرف وارد دور جدید مذاکرات با هدف تعیین تقسیم بندی چهل ساله خود شده اند. امید زیادی وجود دارد که یک توافق با پشتیبانی سازمان ملل متحد باعث ایجاد یک اتحادیه جدید دو منطقه ای متشکل از دو ایالت برابر یونان-قبرس و ترکیه-قبرس در قبرس شود. این به معنای پیوستن قبرس شمالی به قبرس جنوبی به عنوان یک عضو کاملا به رسمت شناخته شده از اتحادیه اروپا خواهد بود.  
در سال 2004، یک طرح پیشنهادی مشابه با عنوان برنامه انان جرقه اولین انفجار ملک در قبرس شمالی شد. متاسفانه، طرف یونانی-قبرسی نهایتا اتحاد مجدد را نپذیرفت اما کسانی که در آن زمان در شمال ملک خریدند، ارزش سرمایه شان  بیش از دو برابر شده است.

امسال هر دو طرف قبل از نشستن سر میز مذاکره پرجزئیات، یک توافق نامه مشترک را امضا کردند. بنابراین، احتمال توافق بسیار قوی تر است. نماینده های املاک محلی و سازندگان در حال حاضر نشانه های یک انفجار جدید را مشاهده می کنند، با افزایش 25 درصدی فروش امسال و سود افزایشی از روسیه، اسکاندیناوی و بریتانیا.

بنابراین طبق بررسی مزایای خرید ملک در قبرس شمالی، هیچوقت زمان بهتری از این برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی وجود نداشته است.

در مورد خرید ماشین در قبرس شمالی بیشتر بخوانید

مزایای خرید ملک در قبرس شمالی