دسته‌بندی نشده

خرید ملک در قبرس

خرید-ملک-در-قبرس-شمالی

خرید ملک ( آپارتمان ) در قبرس شمالی

هنگام بررسی خرید ملک در قبرس شمالی برای نقل مکان، سرمایه گذاری یا گذراندن تعطیلات، سوالات زیادی در ذهن شما ایجاد خواهد شد:

  •  آیا ابتدا باید خانه اجاره کنم یا بخرم؟ 
  • کدام منطقه قبرس شمالی را باید برای ملک خود انتخاب کنم؟ 
  • و اگر پیش بروم، روند رزرو و خرید ویلا یا آپارتمان جدید در قبرس شمالی برای من چگونه است؟
  • به کدام املاک قبرس اطمینان کنم؟

 به راهنمای جدید گروه 66 قبرس شمالی با بیش از 17 سال سابقه در خرید ملک در قبرس در اولین قدم هایتان برای خرید ملک در قبرس شمالی خوش آمدید. توصیه می کنیم قبل از هرگونه سفر برای سرکشی و بازدید از ملک، سوابق را مطالعه کنید. در این راهنمای جدید ، ما به شما كمك می كنیم مزایا و معایب اجاره در مقابل خرید ( اگر قصد زندگی کردن  یا سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارید ) را بسنجید. ما مناطق مختلف و آنچه آنها به شما ارایه می نمایند را تشریح می کنیم و در آخر مراحل خرید ملک جدید در قبرس شمالی را شرح می دهیم.

پیدا کردن خانه جدید و خرید ملک در قبرس شمالی 

آیا باید در قبرس خانه بخرم یا اجاره کنم؟

نکات کلیدی:

* هم اجاره، هم خرید خانه در قبرس شمالی آسان، مقرون به صرفه و عموماً بدون دردسر است.

 * اگر مطمئن نیستید که قبرس شمالی آن کشوری است که شما برای زندگی می خواهید، اجاره برای شما مناسب تر است – البته به خاطر داشته باشیدکه این به معنای دو بار جابجایی است؛ کما این که اغلب مردم این کار را انجام می دهند!

* با ظهور وام های بلند مدت در حال حاضر خرید بسیار مقرون به صرفه تر شده است.

*خرید ملک در قبرس در نزدیکی کرنیا یا فاماگوستا از سرمایه گذاری فعلی و دوره رونق املاک برخوردار هستند و امکان فروش یا اجاره مجدد را در صورت تمایل به نقل مکان امکان پذیر می نماید.

خرید-ملک-در-قبرس-شمالی

اگر در حال جابجا شدن یا نقل مکان به قبرس شمالیا هستید، ممکن است قبلا یا در حال حاضر جوانب اجاره یک ملک را در مقابل خرید، سبک سنگین کرده باشید. اجاره برای ” امتحان کردن زندگی در قبرس شمالی” در ابتدا توسط کسانی که تصمیم دارند قبرس شمالی را به خانه جدید خود تبدیل کنند، ترجیح داده می شود تا قبل از خرید ملک در قبرس شمالی اقدام به اجاره کنند. 

 البته ضروری است که اطمینان پیدا کنید که شما این کشور را به اندازه کافی دوست دارید تا آن را به خانه و محل زندگی خود تبدیل کنید! اما اگر می دانید که TRNC مکان مناسبی است، ممکن است وقت آن باشد که به جای این که مجبور شوید دو بار جا به جا شوید و یا خطر این که امضای قرارداد اجاره طولانی مدت را درست قبل از پیدا کردن خانه رویایی خود امضا کنید، وارد گود شوید و خانه جدید خود را بخرید. 

هزینه زنگی زندگی در قبرس 

وب سایت ما و راهنمای خرید ( لطفاً به بخش راهنمای خرید در وب سایت ما مراجعه کنید ) می تواند به همه مراجعین عزیز کمک کند تا درمورد موضوعاتی از قبیل سند املاک در قبرس شمالی با دقت و احتیاط عمل کنند. برای پیشگیری از مشکلات، قبل از خرید ملک در قبرس و همچنین تماس با یک وکیل پیشنهادی در قبرس شمالی با هر نوع سوال حقوقی، با ما در 66holding چه در ایران چه دفتر قبرس  در تماس باشید.

یکی دیگر از دلایلی که تازه واردان در حال خرید ملک در قبرس شمالی هستند افزایش قیمت در مناطق کلیدی است. ظهور وام های جدید (15-10) ساله و برنامه های پرداخت سپرده پایین، همچنین باعث شده است که در همه بودجه ها سریع تر و بیشتر از گذشته بتوانیم صاحب مکانی در آفتاب شویم. اگر شما به دنبال سرمایه گذاری هستید، بهترین استراتژی خرید ملک در قبرس شمالی است که دارای موقعیت بسیار خوبی در قبرس شمالی و دارای پتانسیل رشد سرمایه بالایی باشد که اگر به طور کامل ساکن قبرس نشدید، می توانید به راحتی آن را بفروشید یا به متقاضیان اجاره بدهید.

شهرهای گیرنه (Girne) یا فاما گوستا برای خرید ملک در قبرس جاهایی هستند که در آنها قیمت ها و تقاضا سریعتر در حال افزایش است و همچنین جایی که گرایش به زبان انگلیسی دارند و نواحی سابق بریتانیا  به شکل ویژه در نظر گرفته می شوند. در حال حاضر یک  دوره رونق املاک در کرنیا وجود دارد که تقاضا برای آپارتمان های آماده بیش از عرضه و خرید خارج از برنامه رایج شده است. ( البته اگر خارج از برنامه می خواهید خرید کنید، باید در حالی که ملک شما در حال ساخت است آن را پیش خرید کنید).

 ممکن است خیلی زود مایل به فروش یا به روزرسانی باشید، ما همیشه در 66 holding توصیه می کنیم تا حد امکان برای خرید ملک در قبرس شمالی در مناطق شهری بسیار پر طرفدار خرید کنید تا از  بابت پتانسیل فروش مجدد و همچنین سهولت در دراز مدت و یا برای استفاده گردشگران خیالتان راحت باشد.

سواحل-قبرس-شمالی

با این حال، برای قیمت های بالاتر برای املاک قبرس شمالی یا در نزدیکی یک شهر آماده باشید. شاید یک ویلای سه خوابه با استخر در این منطقه هزینه ای برابر با یک آپارتمان دو خوابه در شهر داشته باشد. معمولا املاک شهری بیشترین فروش مجدد را دارا هستند. مشاوران متخصص بین المللی قبرس شمالی ما می توانند به شما در افزایش انتخاب گزینه های املاک برای نقل مکان کمک کنند.

جغرافیای قبرس شمالی – کدام منطقه را انتخاب کنید؟

 

قبل از خرید ملک در قبرس شمالی با جغرافیای آن آشنا شوید.

* جزیره قبرس طیف وسیعی از مناظر و جغرافیای مختلف (توپوگرافی) شامل مایل ها طبیعت بکر حومه شهر و سواحل مناطق روستایی، منطقه کوهستانی کارپاز و کوهستان مرتفع پوشیده از جنگل به ارتفاع بیش از 1952 متر را در بر می گیرد.

* بیشتر خریداران سابق پت روی گیرنه(Girne) و ساحل شمالی تمرکز می کنند ، (یا غرب کرنیا، خود شهر کرنیا، یا شرق کرنیا ) یا ساحل شرقی با سواحل طلایی اش ( بواز ، بافر و شهر فاماگوستا). پایتخت نیکوزیا (لفکوشا) بازارهای شگفت انگیز و جاذبه های تاریخی را به نمایش می گذارند، اما به طور کلی دانشجویان را به خاطر دانشگاه های فوق العاده اش بیشترجذب می کند تا ساکنان محلی و یا توریست ها و گردشگران.

* این مجموعه از اماکن دیدنی متنوع برای جزیره ای که تنها 2276 مایل مربع ( به اندازه ولز ) غیر معمول است. می توانید صبح ها اسکی کنید و بعد از ظهر از ساحل دیدن کنید!

* قبرس شمالی مجموعه ای گسترده و همیشه در حال تغییر از مناظر زیبا را از منطقه ای به منطقه دیگر ارائه می نماید. منطقه جغرافیایی که شما برای نقل مکان یا جابجا شدن خود انتخاب می کنید تا حد زیادی به دلایل نقل مکان شما به مدیترانه بستگی دارد. آیا گیرنه (Girne)  و مناطقی که در شرق و غرب شهر در ساحل شمالی وجود دارد را انتخاب می کنید؟ یا به سمت شرق و فاماگوستا می روید؟ در مورد پایتخت نیکوزیا ( لفکوشا ) چطور؟

دیدنی-های-قبرس

با خرید ملک در قبرس شمالی برای سرمایه گذاری، اجاره یا رشد سرمایه داشته باشید – یا نیاز به دسترسی به دانشگاه های انگلیسی زبان ، مدارس انگلیسی یا کسب وکارهای انگلیسی داشته باشید و یا فقط یک محیط شهری جذاب می خواهید ، بدون شک منطقه کمربندی مرکزی منطقه توسعه یافته گیرنه( Girne)با بندر معروف و تاریخی اش – “جواهر مدیترانه” و در نزدیکی  بلاپایس با کلیسای معروفش جای مناسبی است. 

اگر قصد بازنشستگی یا زندگی نزدیک ساحل را دارید ، اما هنوز هم علاقه مندید که بتوانید به درون کرینا با ماشین رفت و آمد کنید، ممکن است دوست داشته باشید به مناطق ساحلی غرب یا شرق کرنیا تمرکز کنید – زیرا سواحل دورتر از شهری که می خواهید بروید شرایط بهتری دارند. اگر یک گلف باز هستید، شاید دوست داشته باشید در نزدیکی اسنتپه (20  دقیقه شرقی کرنیا ) با کورس گلف 18 گودال افسانه ای اش زندگی کنید. 

بسیاری از نواحی سابق به دلیل داشتن امکانات جدید و سریع در حال رشد ( از جمله ماریناها ) و استاندارد جدید ویلاهای ساحلی، شرق منطقه کرنیا ، از جمله  باحچلی و اسنتپه را دوست دارند.

 دانشگاه مدیترانه شرقی در فاماگوستامساجد زیبا، بازارها و زندگی شهری مدرن را با چندین دانشگاه عالی انگلیسی زبان از جمله برند جدید دانشگاه “خاورنزدیک” با بخش بیمارستان و آموزش پزشکی خود ارایه می نماید ، اما به دلیل فقدان ساحل، به جای ساکنان سابق پات تمایل به جذب افراد محلی، بازدیدکنندگان روزانه، توریست و دانشجوها دارد. 

ساحل فاماگوستا ( بواز و منطقه سرمایه گذاری گردشگری بافرا در شمال شرقی قبرس ) گرچه مسطح است، اما سواحل شنی وسیع و خارق العاده و قیمت کمی پایین تر از منطقه گیزنه، بوگاز و بافره در نزدیکی طبیعت دست نخورده و بکر شبه جزیره کارپاز را ارایه می نماید و شبه جزیره کارپاز با کارپاز گیت مارینا جدید خارق العاده اش برای علاقه مندان به قایق بادبانی است. شهر فاماگوستا شهر ونیزی با حصارهایی در کلاس جهانی، دانشگاه محبوب مدیترانه شرقی و همچنین جاذبه های مدرن شهری را ارایه می نماید.

اگر شما بازنشسته شده اید، در حومه شهر گزینه های مختلفی در اختیار دارید ، یک انتخاب بزرگ پیش روی شماست. کوهپایه کوههای بسپارماک ساحل شمالی یک منطقه تپه ای پر زرق و برق برای اقامتگاه های ویلای کوهستانی و همچنین پناهگاه حیات وحش و برای قدم زدن و پیاده روی در بهار و پاییز فراهم می کند. 

پناهگاه طبیعت بکر و شبه جزیره کارپاز رو به به سواحل و حتی برخی از اردوگاه ها را در خود جای داده است که نمایشگاه های بوم گردی و نمایشگاه های سنتی هنری در آن برگزار می شود. ساحل شرقی مسطح با بندر جذاب بوگاز و شهر مدرن فاماگوستا به دلیل تنگه های طولانی و شگفت انگیز سواحل طلایی، یک منطقه برای تعطیلات و شلوغ را ارایه می نماید.

 منطقه خلیج غربی ساحل کمتر شناخته شده، با شهر مرزی گوزلیورت ( مورفو ) به همراه کاخ وونی و اماکن باستانی آمفی تئاتر سلی، کسانی را که واقعاً به دنبال آرامش در حومه شهر هستند را جذب می کند. با رشد محبوبیت، مایل ها از باغ های مرکبات، خلیج نعل اسب زیبا ، رستوران های ماهی و روستای قدیمی عرفانی به سبک عرفانی لفکه را ارایه می نماید. 

در طول سال جشنواره های فصلی گل، میوه، آجیل و برداشت خرما برگزار می شود که در روستاهای مربوطه جشن گرفته می شود که در آن می توان صنایع دستی سنتی و مدرن، غذاهای مختلف و رقص قبرسی را مشاهده کرد.